chceauto.pl
x
Renault Symbioz. Polskie ceny

Renault Symbioz. Polskie ceny

Motonowości
Redakcja ChceAuto.pl 2024-07-07

Renault Symbioz to kompaktowy SUV pozycjonowany między Capturem i Australem. Symbioz ma 441 cm długości, 79 cm szerokości i 157 cm wysokości, jest więc o 10 cm krótszy od Australa i o 16 cm - od Arkany.

  1. Renault Symbioz. Nadwozie i wnętrze
  2. Renault Symbioz. Silniki
  3. Renault Symbioz. Ceny

Renault Symbioz. Nadwozie i wnętrze

Stylistycznie samochód nawiązuje do innych niedawno wprowadzonych modeli Renault, a więc elektrycznego Scenica E-tech i Captura po liftingu. Podobny jest pas przedni z wąską osłoną chłodnicy i charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej.
Renault Symbioz
Renault Symbioz
Kabina Renault Symbioz nie stanowi niespodzianki, jest podobna, jak w innych kompaktowych SUV-ach Renault. Jej centralnym punktem jest duży, pionowo umieszczony ekran sytemu infotainment, wielkości 10,4 cala. Sam system OpenR jest oparty na Android Automotive, a to oznaczy dostęp do szeregu aplikacji Google, w tym nawigacji, bez konieczności parowanie z telefonem.

Ponadto przed kierowcą znajduje się drugi ekran, cyfrowych zegarów, o przekątnej 10,3 cala. Natomiast pod centralnym ekranem znajdziemy fizyczny panel sterowania klimatyzacją, oparty na szeregu przycisków. Renault Symbioz będzie z pewnością imponował bagażnikiem, którego pojemność wynosi maksymalnie aż 634 litry. Tylną kanapę można przesuwać w zakresie 16 cm, zwiększając przestrzeń dla pasażerów kosztem bagażnika.
Renault Symbioz
Renault Symbioz

Renault Symbioz. Silniki

Początowo Renault Symbioz będzie dostępne tylko z jednym układem napędowym. To tzw. pełna hybryda o mocy systemowej 145 KM i momencie 205 Nm. Jest to powszechnie stosowany w samochodach Renault układ, którego sercem jest czterocylindrowy silnik o pojemności 1.6 l o mocy 94 KM. Jednostka spalinowa jest wspomagana przez silnik elektryczny o mocy 49 KM. Całość współpracuje z bezstopniową skrzynią biegów.
Renault Symbioz
Renault Symbioz
Dopiero w 2025 roku gama zostanie poszerzona o dwie kolejne wersje z napędem mild hybrid, ale szczegółów jeszcze brak.

Renault Symbioz. Ceny

Symbioz jest obecnie oferowany w trzech poziomach wyposażenia: techno, esprit Alpine i topowej wersji iconic. Ceny Renault zaczynają się od 135 900 zł w przypadku wersji techno. Wersja esprit Alpine jest dostępna w cenie od 144 900 zł, a topowa wersja iconic w cenie od 151 900 zł.

Renault Symbioz. Polskie ceny - GALERIA ZDJĘĆ

Renault Symbioz. Polskie cenyRenault Symbioz. Polskie cenyRenault Symbioz. Polskie cenyRenault Symbioz. Polskie cenyRenault Symbioz. Polskie cenyRenault Symbioz. Polskie cenyRenault Symbioz. Polskie cenyRenault Symbioz. Polskie ceny

NAJCZĘŚCIEJ POSZUKIWANE

Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na YouTube RSS