chceauto.pl
x
Renault Megane Estate GT

Renault Megane Estate GT

Motonowości
Redakcja ChceAuto.pl 2016-02-22 Opinie
Wiemy już, jak wyglądać będzie nowe Renault Megane w wersji kombi. Na kilka dni przed debiutem w Genewie Francuzi zaprezentowali pierwsze zdjęcia topowej odmiany auta – Renault Megane Estate GT.

Na tle standardowych egzemplarzy z nadwoziem kombi Megane Estate GT wyróżniać się będzie kilkoma akcentami mającymi dodać autu sportowego pazura. Należą do nich m.in. zmodyfikowane, poszerzone, zderzaki z wlotami powietrza o strukturze plastra miodu, tylny dyfuzor czy chromowane końcówki układu wydechowego. Oprócz tego wersję GT poznamy też m.in. po chromowanej listwie ozdobnej wzdłuż linii okien czy relingach dachowych z oksydowanego aluminium.

Renault Megane Estate GT
Na listę wyposażenia standardowego Megane Estate GT trafi znany m.in. z modelu Talisman i wcześniejszej Laguny GT system 4CONTROL. Samochód będzie więc pierwszym na rynku kombi segmentu C wyposażonym w układ czterech kół skrętnych.
Francuzi nie pochwalili się jeszcze paleta jednostek napędowych. Nie wiadomo również, jaka jest pojemność bagażnika najnowszego kombi spod znaku Renault.

Szczegółowe informacje o Renault Megane Estate poznamy 1 marca, gdy rozpocznie się Międzynarodowy Salon Motoryzacyjny w Genewie.


Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

Renault Megane Estate GT - GALERIA ZDJĘĆ

Renault Megane Estate GTRenault Megane Estate GT

Zobacz także

Dwumasa, sprzęgło? Które auta nie mają z nimi problemów?

Dwumasa, sprzęgło? Które auta nie mają z nimi problemów? 2019-06-27

Mocne 4,3 na 6 – tak polscy mechanicy oceniają przeciętny stan układów napędowych w samochodach jeżdżących po polskich drogach. Wynik opracowany został na podstawie „Rankingu awaryjności samochodów według polskich mechaników” przygotowanego...
Salon w Genewie - cz. III

Salon w Genewie - cz. III 2019-03-14

Salon w Genewie - cz. II

Salon w Genewie - cz. II 2019-03-13

Salon w Genewie - cz. I

Salon w Genewie - cz. I 2019-03-12

Salon w Genewie to największa tego typu impreza pierwszej połowy roku.
Jeep Renegade PHEV

Jeep Renegade PHEV 2019-03-05

W Genewie zaprezentowano Jeepa Renegade PHEV. To pierwsza hybryda w historii amerykańskiej marki!Wygląd nie różni się od aut z klasycznymi silnikami spalinowymi. Hybrydy rozpoznamy co najwyżej po napisie 4x4e na tylnej klapie. Na lewym tylnym nadkolu...
Fiat Centoventi. Na razie tylko prototyp

Fiat Centoventi. Na razie tylko prototyp 2019-03-05

Wygląda na to, że po wielu chudych latach Fiat znalazł wreszcie nowy pomysł na masową motoryzację. W Genewie zadebiutował dziś koncepcyjny Fiat Concept Centoventi. Auto traktować można, jako krok w stronę kolejnej generacji popularnej Pandy. Fiat...
Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.