chceauto.pl
x
Wyprzedaż Ford 2018
Porady i rynek

Porsche Panamera Sport Turismo

Redakcja ChceAuto.pl | 2016-08-01 | Opinie
Porsche Panamera Sport Turismo
Zobacz w katalogu
Porsche Panamera
Porsche Pananera, które doczekało się niedawno nowej generacji, docelowo ma być oferowane aż w trzech wersjach nadwoziowych.

Oprócz klasycznego modelu niemiecki producent chce mieć w swojej ofercie odmianę z przedłużonym rozstawem osi, oraz auto z nadwoziem typu... kombi!

Porsche Panamera
Porsche Panamera
Jak informuje Dr Gernot Dollne – odpowiedzialny w Porsche za rozwój linii modelowej Panamery – model opracowany z myślą o klientach, którzy – oprócz sportowych osiągów – cenią sobie również walory użytkowe – otrzyma nazwę Porsche Panamera Sport Tourismo. Auto łączyć ma praktyczność kombi z elegancją i sportowymi osiągami. Wszystko wskazuje na to, że kształty karoserii nawiązywać będą do koncepcyjnego modelu zaprezentowanego w 2012 roku na Paris Motor Show.

Koncepcyjne Porsche Panamera Sport Turismo
Koncepcyjne Porsche Panamera Sport Turismo
Oficjalna premiera Porsche Panamera Spot Turismo zaplanowana została na tegoroczny salon motoryzacyjny w stolicy Francji.

Przypominamy, że bazą do zbudowania drugiej generacji Panamery jest nowa, modułowa płyta podłogowa koncernu Volkswagen oznaczona literami MSB. Na tej platformie bazuje również pierwszy w historii Bentleya SUV – Bentley Bentayga. Na volkswagenowskiej płycie MSB powstać ma również nowa generacja Bentleya Continental.Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

Porsche Panamera Sport Turismo - GALERIA ZDJĘĆ

Porsche Panamera Sport TurismoPorsche Panamera Sport TurismoPorsche Panamera Sport TurismoPorsche Panamera Sport Turismo

Zobacz także

Skoda Wyprzedaż 2018

najczęściej poszukiwane

Jesteśmy też na Facebook Jesteśmy też na Google+ Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.