chceauto.pl
x
Nowa klasa T już w salonach. Ceny

Nowa klasa T już w salonach. Ceny

Porady i rynek
Redakcja ChceAuto.pl 2022-05-02 Opinie
W polskich salonach można już zamawiać nowego małego vana Mercedes-Benz: Klasę T. Ten niewielkich rozmiarów zewnętrznych, ale oferujący wiele przestrzeni w środku pojazd do użytku prywatnego debiutuje na rynku w czterech wariantach silnika: dwóch wysokoprężnych i dwóch benzynowych.

W zależności od wyboru wersji, za najmłodszego członka rodziny Mercedes-Benz Vans trzeba będzie zapłacić od 120 048 zł brutto za model T 160 z silnikiem benzynowym o mocy 75kW/102 KM, do 131 487 zł brutto za wariant z silnikiem diesla T 180d o mocy 85kW/116 KM. Model T 180 z mocniejszą jednostką benzynową (96 kW/131 KM) kosztuje od 124 722 zł brutto, a Klasa T w opcji T 160d i silnikiem o mocy 70 kW/95 KM – 126 813 zł brutto. Powyższe ceny dotyczą modeli w wersji standardowej.

Mercedes klasy T
Mercedes klasy T
Samochód będzie dostępny w salonach w wakacje – w sam raz, by przetestować możliwości, które oferuje, jeśli chodzi o komfort i funkcjonalność wykorzystania przestrzeni na wszelkie potrzebne bagaże dla kilkuosobowej rodziny lub akcesoria pasjonatów aktywnej rekreacji.

Nowa Klasa T powstała z myślą o takich właśnie zastosowaniach – bez problemu i wygodnie pomieści na fotelikach trójkę dzieci, a dzięki takim rozwiązaniom, jak składana na płasko tylna kanapa czy zintegrowane relingi dachowe (opcja) także dużą ilość sprzętu sportowego lub rekreacyjnego. W dodatku wnętrze jest łatwo dostępne dzięki przesuwnym drzwiom bocznym po obu stronach oraz wyjątkowo niskiemu progowi załadunkowemu z tyłu – na poziomie 56 cm. Klasa T oferuje ładowność hamowanej przyczepy do 1500 kilogramów, co umożliwia jej holowanie przyczep kempingowych i łodzi.

Mercedes klasy T
Mercedes klasy T
Klasa T dostępna jest w dwóch wariantach wyposażenia opcjonalnego: Style i Progressive, które pozwalają dopasować jej wygląd i możliwości do indywidualnych potrzeb, a także w 10 kolorach lakieru, w tym dostępnej wyłącznie dla tego modelu czerwieni rubelitu metalik. Obecnie oferowana wersja przy wymiarach 4498 mm długości, 1859 mm szerokości i 1811 mm wysokości, oferuje pięć miejsc. Wkrótce pojawi się też wariant z długim rozstawem osi, z maksymalnie siedmioma siedzeniami.

Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

Nowa klasa T już w salonach. Ceny - GALERIA ZDJĘĆ

Nowa klasa T już w salonach. CenyNowa klasa T już w salonach. CenyNowa klasa T już w salonach. Ceny

Zobacz także

Mercedes klasy T. Klon Renault Kangoo

Mercedes klasy T. Klon Renault Kangoo 2022-04-29

Mercedes poszerza gamę modelową o klasę T. To kolejny w gamie tego producenta pojazd oparty na francuskim Renault Kangoo.W zeszłym roku Mercedes wprowadził na rynek nowego Citana. Pojazd ten jest bliźniakiem Kangoo i oferowany jest jako samochód...
Mercedes EQT. Taka będzie nowa klasa T?

Mercedes EQT. Taka będzie nowa klasa T? 2021-04-22

Już 10 maja Mercedes-Benz Vans zaprezentuje nowy koncepcyjny model o nazwie EQT. Producent nie ukrywa, że pojazd jest prekursorem nowej klasy T.Firma zaprezentowała właśnie pierwszą grafikę zdradzającą kształty samochodu. Zgodnie ze strategią...
Mercedes klasy T. Zupełnie nowy model!

Mercedes klasy T. Zupełnie nowy model! 2020-07-30

Mercedes zapowiedział poszerzenie gamy modelowej o zupełnie nowy model - klasę T. Co zaskakujące ma to być mivian.Segmentów minivanów w Europie (MPV) w ostatnich latach znalazł się w głębokim kryzysie. Sprzedaż załamała się do tego stopnia, że...

NAJCZĘŚCIEJ POSZUKIWANE

Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na
 YouTube RSS