chceauto.pl
x
Nowy Ford Focus
Czystki w salonach Fiata i Lancii

Czystki w salonach Fiata i Lancii

Motonowości
Redakcja ChceAuto.pl 2016-12-27 Opinie
Koniec roku to – tradycyjnie – czas podsumowań. W nadchodzących miesiącach z europejskich salonów zniknie kilkanaście popularnych modeli. Czystki szykują m.in. Włosi.

Wygląda na to, że Fiat ostatecznie żegna się z modelami, które trafiły na Stary Kontynent po przejęciu amerykańskiego Chryslera. Z początkiem 2017 roku z salonów włoskiej marki na dobre zniknie uterenowiony model Freemont. Przypominamy, że samochód trafił na Stary Kontynent w 2011. Pojazd, który nie cieszył się w Europie zbyt dużą popularnością, był zmodernizowaną (pod katem europejskiej specyfiki) odmianę sprzedawanego za Oceanem Dodge’a Journey’a.

Lancia Voyager
Lancia Voyager
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, z początkiem 2017 roku, duże zmiany czekają również markę Lancia. Z oferty na dobre zniknie model Grand Voyager, będący europejskim wcieleniem amerykańskiego Chryslera Voyagera.

Po krótkiej europejskiej ofensywie zapoczątkowanej w 2008 roku przez nową Deltę, Lancia powraca do roli lokalnego producenta oferującego swoje modele wyłącznie na rynku włoskim. Przypominamy, że – zbudowana w oparciu o Fiata Bravo – „nowa” Delta zniknęła z salonów w 2014 roku. W tym samym czasie Lancia wycofała z oferty flagowy model – Thema. Samochód był – zmodernizowaną przez Włochów - ekskluzywną wersją Chryslera 300 C bazującego jeszcze na podzespołach Mercedesa klasy E typoszeregi W210.


Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

Czystki w salonach Fiata i Lancii - GALERIA ZDJĘĆ

Czystki w salonach Fiata i LanciiCzystki w salonach Fiata i Lancii

Zobacz także

Jesteśmy też na Facebook Jesteśmy też na Google+ Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.