chceauto.pl
x
Porady i rynek

Poradnik: używane z salonu. Marki premium

Redakcja ChceAuto.pl | 2017-06-20 | Opinie
Poradnik: używane z salonu. Marki premium
Samochody używane wciąż stanowią zdecydowaną większość kupowanych w naszym kraju pojazdów. Rynkowe trendy dostrzegają też dealerzy nowych aut. Co, w dziedzinie pojazdów z drugiej ręki, proponują klientom marki premium?

Audi Select Plus
Decydując się na samochód używany w ramach Audi Select Plus liczyć możemy pojazdy w wieku maksymalnie 5 lat, których przebieg nie będzie przekraczał 150 tys. km. Uczestniczące w programie auta poddawane są wnikliwej kontroli obejmującej 117 punktów. Niestety, trudno liczyć na jakieś szczególne zachęty ze strony dealera. Otrzymamy jedynie pomoc ze strony doradcy finansowego i specjalną zniżkę na ubezpieczenie (jeśli zdecydujemy się na pakiet u dealera).

BMW Premium Selection
Podobny program oferują też wybrane salony BMW. Pod szyldem BMW Premium Selection oferowane są wyłącznie samochody marki z Bawarii – wszystkie z solidnie udokumentowaną historią serwisową. Maksymalny wiek auta objętego programem to 5 lat. Limit przebiegu wynosi 120 tys. km. Decydując się na zakup otrzymamy dwuletnią gwarancję obejmującą mechanikę i elektronikę. Samochód wydawany jest klientowi po gruntownym przeglądzie i nie wymaga ponownej wizyty w ASO przez kolejnych 12 miesięcy.

Land Rover Approved Samochody Używane
Własny program dedykowany pojazdom z drugiej ręki posiada również Land Rover. Pojazdy sprzedawane w ramach usługi Land Rover Approved Samochody Używane odznaczają się wiekiem do 6 lat i limitem przebiegu 150 tys. km. Po zakupie otrzymamy dwuletnią gwarancję i pakiet assistance.

Mercedes Samochody Używane
W przypadku Mercedesa warunki dotyczące assistance czy gwarancji ustalane są indywidualnie i zależą od wieku i przebiegu. To raczej ogólna platforma sprzedaży używanych Mercedesów, niż usługa skierowana na zachęcenie klientów do zakupu. Oznacza to, że w ofercie znajdują się zarówno auta podemonstracyjne, jak i – nawet 10-letnie – samochody używane pochodzące od klientów, którzy pozostawili je w rozliczeniu. W tym przypadku trudno mówić o specjalnych korzyściach. – minimalizujemy jednak ryzyko kupienia pojazdu powypadkowego lub z cofniętymi wskazaniami licznika.

Volvo Selekt
Polując na używane Volvo warto posiłkować się programem Volvo Selekt. Oferowane w nim samochody odznaczają się certyfikatem potwierdzającym kontrolę ponad 100 elementów pojazdu. Dokument wystawiany jest przez fachowców niemieckiej Dekry. By go otrzymać pojazd może mieć maksymalnie 5 lat i przebieg 150 tys. km. Po zakupie otrzymujemy roczną gwarancję i pakiet assistance.
Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

Poradnik: używane z salonu. Marki premium - GALERIA ZDJĘĆ

Poradnik: używane z salonu. Marki premiumPoradnik: używane z salonu. Marki premium

Zobacz także

najczęściej poszukiwane

Jesteśmy też na Facebook Jesteśmy też na Google+ Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.