chceauto.pl
x

Honda Integra

Honda Integra to kolejny (po CRX) sportowy model oparty na Civiku, który sprzedawano głównie na rynku amerykańskim i japońskim.
Pierwsza generacja Integry pojawiła się w 1985 roku, ale nigdy nie była sprzedawana w Europie (poza Wielką Brytanią). W 1989 roku pojawiła się druga generacja tego auta, która również oficjalnie nie trafiła do Europy.
Trzecia generacja Integry pojawiła się w 1993 roku. Samochód ten produkowany był aż do 2001 roku. W Europie od 1998 roku oferowano Integrę Type R z wolnossącym silnikiem 1.8 o mocy 190 KM.
W 2001 roku pojawiła się IV i ostatnia generacja Integry, która znów nie była oferowana w Europie. Produkcję tego auta zakończono w 2006 roku.
Obecnie na polskim rynku Honda Integra jest rzadką ofertą. Kupując taki samochód trzeba się liczyć z konsekwencjami - zamienniki mogą być niedostępne, a ceny w serwisach wysokie. Niektóre części są identyczne z tymi stosowanymi w Civicach.
Wysokoobrotowe silniki źle znoszą LPG.

Zobacz także

Acura Integra Prototype

Acura Integra Prototype 2021-11-14

Honda powraca do nazwy Integra. Samochód będzie oparty na amerykańskiej Hondzie Civic i nie trafi do Europy.Integra zniknęła z rynku w 2006 roku, a więc już 15 lat temu. Wcześniej coupe o nazwie Integra sprzedawano w Japonii i Australii, a w USA model...

NAJCZĘŚCIEJ POSZUKIWANE

Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.