chceauto.pl
x

Suzuki Swace

Oceny użytkowników4.5000/5. Głosy: 4
Ocena: 4.5/5
Głosy: 4.

Lata produkcji

2021 2022 2023 2024
Suzuki Swace to brak bliźniak Toyoty Corolli Touring Sports. Swace jest drugim modelem dostarczonym dla Suzuki w ramach umowy o współpracy z Toyota Motor Corporation. Pierwszym był Suzuki Across (nie oferowany w Europie) czyli przestylizowana Toyota RAV4.

Na tle Corolli Swace wyróżnia się głównie przestylizowanym pasem przednim. Auto otrzymało unikatowe reflektory (w technologii LED) oraz inną osłonę chodnicy z wypełnieniem o strukturze plastra miodu. Swace jest dostępny w palecie siedmiu kolorów nadwozia: White Pearl Crystal Shine, Super White, Precious Silver, Black Mica, Dark Blue Mica, Phantom Brown Metallic i Oxide Bronze Metallic.

Samochód wyróżnia się bogatym wyposażeniem standardowym. Standard obejmuje m.in system info-rozrywki z 8-calowym ekranem dotykowym, tunerem radiowym AM/FM/DAB, funkcją Bluetooth i przyciskami sterowania umieszczonymi na kierownicy. Urządzenie obsługuje technologię Apple CarPlay (dla iPhone), a także Android Auto i MirrorLink (dla kompatybilnych smartfonów). W przednim schowku umieszczonym pod kokpitem zainstalowano bezprzewodową podkładkę ładująca Qi dla smartfonów. W zasięgu kierowcy i przedniego pasażera znajdują się również dwa porty USB i wejście AUX.

Wyposażenie wnętrza obejmuje ogrzewanie kierownicy i przednich foteli, układ klimatyzacji z technologią S-FLOW (funkcja wykrywania pasażerów) oraz nastrojowe oświetlenie LED w całej kabinie.

Źródłem napędu jest znany z Toyoty hybrydowy układ obejmujący benzynowy silnik o pojemności 1,8 l wspierany przez 72-konny, elektryczny silnik trakcyjny. Moc przekazywana jest na przednie koła przez bezstopniową przekładnię CVT. Samochód przyspiesza do 100 km/h w 11,1 s i osiąga prędkość maksymalną 180 km/h.

Przykładowe samochody

Suzuki Swace

Suzuki Swace 1.8 Hybrid 140 KM

2021, kombi
napęd: przedni
skrzynia: automat
cena: 89 000,00 zł
DostępnośćSporadycznie pojawiają się pojedyncze ofertyOceny4.50/5. Głosy: 4

Zobacz także

TEST: Suzuki Swace - udany efekt porozumienia dwóch marek

TEST: Suzuki Swace - udany efekt porozumienia dwóch marek 2023-05-02

Suzuki Swace zadebiutował w 2020 roku i jest efektem współpracy między Toyotą a Suzuki. Swace to w każdym calu bliźniacza do Toyoty Corolli konstrukcja, co dostrzec można gołym okiem już przy pierwszym kontakcie. Jednym z głównych powodów...
Suzuki Across i Swace już w Polsce

Suzuki Across i Swace już w Polsce 2020-11-09

U dealerów Suzuki można już zamawiać dwa zupełnie nowe modele: Suzuki Across i Suzuki Swace. Oba powstały przy współpracy z Toyotą. Pierwsze z aut to przemodelowana Toyota RAV4 w jej najnowszym wcieleniu. Co zaskakujące Swace oferowany jest jako...
Suzuki Swace. Bliźniak Toyoty Corolli

Suzuki Swace. Bliźniak Toyoty Corolli 2020-09-16

Do salonów Suzuki wkracza właśnie zupełnie nowy model. Swace to brak bliźniak Toyoty Corolli Touring Sports.Swace jest drugim modelem dostarczonym dla Suzuki w ramach umowy o współpracy z Toyota Motor Corporation. Pierwszym był Suzuki Across (nie...

NAJCZĘŚCIEJ POSZUKIWANE

Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na YouTube RSS