chceauto.pl
x
Wyprzedaż Ford 2018
Motonowości

Octavia po liftingu już w produkcji!

Redakcja ChceAuto.pl | 2017-02-13 | Opinie
Octavia po liftingu już w produkcji!
Zobacz w katalogu
Skoda Octavia
W fabryce Skody w Mlada Boleslav ruszyła produkcja zmodernizowanego modelu Octavia. Przez ostatnie 21 lat czeska marka dostarczyła już ponad pięć milionów sztuk Octavii!

Octavia wyposażona jest teraz w przeprojektowany przedni i tylny pas nadwozia oraz szereg nowych udogodnień. Znajdują się wśród nich między innymi przednie światła wykonane w całości w technologii LED oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i komfortu.

Nowa odsłona bestsellerowego modelu została wyposażona ponadto w mobilne usługi online Skoda Connect, które zapewniają bieżący dostęp do informacji, nawigację w czasie rzeczywistym i zdalny dostęp do samochodu.

Skoda Octavia po liftingu
Skoda Octavia po liftingu
Octavia to najpopularniejszy model Skody. Od momentu debiutu w 1996 roku na całym świecie na samochody z tej rodziny modelowej zdecydowało się już ponad pięć milionów klientów. Pierwsza generacja, której produkcja trwała od 1996 roku do końca listopada 2010 roku, znalazła ponad 1,4 miliona nabywców. Druga generacja pogłębiła sukces czeskiego modelu: między 2004 a 2013 rokiem Skoda sprzedała ponad 2,5 miliona egzemplarzy.

Trzecia odsłona Octavii, filaru gamy modelowej Skody, jest wytwarzana od listopada 2012 roku. Pod koniec marca 2016 roku hale produkcyjne w Mlada Boleslav opuścił już milionowy egzemplarz tej generacji. Do końca 2016 roku wyprodukowano w sumie 1,4 miliona trzeciego wcielenia auta. Obok centralnych zakładów marki w Republice Czeskiej, Skoda Octavia produkowana jest także w Chinach, Indiach, Rosji, Kazachstanie i na Ukrainie na tamtejsze rynki. Najnowsza, udoskonalona odsłona tego modelu będzie wytwarzana także w zakładach w Algierii.

Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

Octavia po liftingu już w produkcji! - GALERIA ZDJĘĆ

Octavia po liftingu już w produkcji!Octavia po liftingu już w produkcji!

Zobacz także

Skoda Wyprzedaż 2018

najczęściej poszukiwane

Jesteśmy też na Facebook Jesteśmy też na Google+ Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.