chceauto.pl
x
Nowy C4 Picasso. Znamy ceny!

Nowy C4 Picasso. Znamy ceny!

Porady i rynek
Redakcja ChceAuto.pl 2013-06-11
W maju Citroen zaprezentował nową generację popularnego modelu C4 Picasso.

Zupełnie nowy model, zbudowany w oparciu o modułową płytę podłogową EMP2 wkrótce trafi do salonów. Ile trzeba będzie za niego zapłacić?

Nowy Citroen C4 Picasso
Nowy Citroen C4 Picasso
W Polsce C4 Picasso oferowany będzie w czterech wersjach wyposażeniowych: Attraction (ceny od 73 900 zł), Seduction (ceny od 77 400 zł), Intensive (ceny od 94 900 zł) i topowej Exclusive (ceny od 106 900 zł).

Jak przystało na typowego „francuza”, wyposażenie podstawowych wersji śmiało uznać można za bogate. Decydując się na odmianę Attraction otrzymamy m.in. sześć poduszek powietrznych (w tym boczne i kurtynowe), system wspomagania ruszania na wzniesieniu (z elektrycznym hamulcem ręcznym), dwustrefową klimatyzację, radio z 6 głośnikami i zestawem głośnomówiącym, pakiet elektryczny (w tym podgrzewane lusterka) czy obszytą skóra kierownicę.

Nowy Citroen C4 Picasso
Nowy Citroen C4 Picasso
Ciekawym rozwiązaniem jest – również seryjny – tablet o przekątnej ekranu 7 cali będący swoistym centrum dowodzenia pojazdem (steruje się z niego m.in. klimatyzacją i radiem).

Przypominamy, że nowe Picasso mierzy 4,43 m długości, co oznacza, że – w stosunku do poprzednika – auto jest krótsze o 4 cm. Mimo tego wnętrze oferować ma jednak więcej przestrzeni – wydłużeniu - o 5,5 cm - uległ bowiem rozstaw osi. Pojemność przestrzeni bagażowej to rekordowe 537 l.

Nowy Citroen C4 Picasso będzie pierwszym pojazdem koncernu PSA wyposażonym w nowej generacji silniki wysokoprężne „BlueHDI”.


Nowy C4 Picasso. Znamy ceny! - GALERIA ZDJĘĆ

Nowy C4 Picasso. Znamy ceny!Nowy C4 Picasso. Znamy ceny!Nowy C4 Picasso. Znamy ceny!Nowy C4 Picasso. Znamy ceny!Nowy C4 Picasso. Znamy ceny!Nowy C4 Picasso. Znamy ceny!Nowy C4 Picasso. Znamy ceny!Nowy C4 Picasso. Znamy ceny!

Zobacz także

Citroen kończy produkcję minivanów

Citroen kończy produkcję minivanów 2022-04-24

Citroen wycofuje się z segmentu minivanów. Ostatni egzemplarz Grand C4 SpaceTourer wyjedzie z fabryki w hiszpańskim Vigo w czerwcu.Następcy tego modelu nie przewidziano. Zakończenie produkcji minivanów to efekt odwrócenia się europejskich kierowców od...
Duży sukces Citroena

Duży sukces Citroena 2017-10-24

Nieco ponad czterech lat potrzebował Citroen na dostarczenie klientom 500 egzemplarzy drugiej generacji modelu C4 Picasso. Drugie wcielenie popularnego minivana pojawiło się w europejskich salonach w 2013 roku. [image 25617]Osiągnięcie można traktować w...
Citroen C4 Picasso po liftingu

Citroen C4 Picasso po liftingu 2016-05-09

Mijają właśnie trzy lata od wprowadzenia na rynek drugiej generacji Citroena C4 Picasso. Zgodnie z panującą modą, w połowie sześcioletniego cyklu produkcyjnego, producent zafundował autu kilka zmian. Lifting karoserii skupił się na pasie przednim i...
Car of the Year 2014. Znamy zwycięzcę!

Car of the Year 2014. Znamy zwycięzcę! 2014-03-03

Zgodnie z tradycją, rozpoczęciu salonu w Genewie towarzyszyło ogłoszenie zwycięzcy konkursu COTY. Jury, w skład którego wchodzi 58 dziennikarzy motoryzacyjnych z 22 europejskich krajów, ogłosiło właśnie zdobywcę prestiżowego tytułu Europejskiego...
Car of the Year 2014

Car of the Year 2014 2013-12-17

Wiemy już, jakie auta przeszły do ścisłego finału prestiżowego konkursu na Europejski Samochód Roku 2014 roku. Jury złożone z 58 dziennikarzy reprezentujących różne motoryzacyjne tytułu z 22 europejskich krajów ogłosiło właśnie siódemkę...
Jeździmy nowym Grand C4 Picasso

Jeździmy nowym Grand C4 Picasso 2013-10-14

W okolicach Obersalzberg odbyły się pierwsze jazdy testowe nowym Citroenem. Na miejscy był reporter chcekupicauto.pl Samochód trafia właśnie do polskich salonów. Chcesz dowiedzieć się więcej?Zapraszamy do naszej galerii!

NAJCZĘŚCIEJ POSZUKIWANE

Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na YouTube RSS