chceauto.pl
x
Motonowości

Mustang po liftingu już w Polsce

Redakcja ChceAuto.pl | 2018-02-12 | Opinie
Mustang po liftingu już w Polsce
Zobacz w katalogu
Ford Mustang
Do polskich salonów wjeżdża właśnie odświeżony Ford Mustang. Przy tej okazji przez cenniki przetoczyły się duże zmiany.

Ford Mustang po liftingu
Ford Mustang po liftingu
Przypominamy, że premiera odświeżonego Mustanga miała miejsce w styczniu 2017 roku. Producent podkreślał wówczas zmiany dotyczące niższego poprowadzenia linii maski (o 20 mm), szerszej osłony chłodnicy i nowych zderzaków.

Przy okazji wzbogacono paletę kolorów nadwozia i wprowadzono nowy sposób identyfikacji jednostek napędowych. Dwie końcówki wydechu zarezerwowano dla wersji 2,4 l Ecoboost. Cztery – dla flagowego V8 o pojemności 5,0 l. Przy okazji w amerykańskiej oferty wycofano – niedostępna w Europie – jednostkę 3,7 l V6.

Ford Mustang po liftingu
Ford Mustang po liftingu
Sporo zmian wprowadzono też w kabinie, gdzie – w miejscu klasycznych zegarów - pojawił się m.in. ogromny, ciekłokrystaliczny ekran o przekątnej 12 cali (wyposażenie opcjonalne). Zmieniono również sam wygląd deski rozdzielczej, poprawiono ergonomię foteli i wzbogacono wyposażenie (na liście opcji zadebiutowało np. podgrzewane koło kierownicy).

Ford Mustang po liftingu
Ford Mustang po liftingu
Ceny odświeżonego Mustanga startują z pułapu 170 300 zł. Taką kwotę zapłacić trzeba za odmianę 2,3 l EcoBoost (290 KM) z twardym dachem (fastback) i ręczną, sześciostopniową skrzynią biegów. Kabriolet to wydatek od 187 300 zł. Dodatkowe 9 tys. zł zapłacić trzeba za automatyczną skrzynię biegów o 10 przełożeniach.

Za Mustanga z twardym dachem i silnikiem V8 (450 KM) zapłacić trzeba od 195 300 zł (204 300 za 10-stopniowy automat). Ceny kabrioletu zaczynają się od 212 300 zł za odmiane z ręczną, sześciostopniową skrzynią. Automat wyceniony został na 221 300 zł.


Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

Mustang po liftingu już w Polsce - GALERIA ZDJĘĆ

Mustang po liftingu już w PolsceMustang po liftingu już w PolsceMustang po liftingu już w PolsceMustang po liftingu już w PolsceMustang po liftingu już w PolsceMustang po liftingu już w PolsceMustang po liftingu już w PolsceMustang po liftingu już w Polsce

Zobacz także

najczęściej poszukiwane

Jesteśmy też na Facebook Jesteśmy też na Google+ Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.