chceauto.pl
x
Motospoty w czasie pandemii

Motospoty w czasie pandemii

Porady i rynek
Redakcja ChceAuto.pl 2020-05-21 Opinie
Miłośnicy samochodów w twórczy sposób omijają obostrzenia dotyczące chiociażby gromadzenia się w miejscach publicznych. Jeden z pomysłów, to "przypadkowe sptotkania pod lokalami gastronomicznymi", czyli wspólne "oczekiwanie na jedzenie". Na miejscu jednego z takich spotkań był nasz wrocławksi fotoreporter - Łukasz Rawski. Oto galeria zdjęc jego autorstwa z dedykacją dla wszystkich fanów samochódow ze Stanów Zjednoczonych.

Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

Motospoty w czasie pandemii - GALERIA ZDJĘĆ

Motospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemiiMotospoty w czasie pandemii
Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.