chceauto.pl
x
Wyprzedaż Ford 2018

Jeep

Początki marki Jeep sięgają lat II wojny światowej. W 1941 roku powstał przeznaczony dla wojska samochód terenowy, który okazał się się tak wielkim sukcesem iż po zakończeniu zmagań wojennych rozpoczęto budowę jego cywilnej wersji.
Z biegiem lat Jeep stał się jedną z tych marek, która oznacza coś więcej niż tylko nazwę przyrządu do jeżdżenia. Przez lata pojazdy Jeepa stały się synonimem samochodu terenowego oraz „kowbojskiego” stylu życia - samochody tej marki często nazywano dużymi zabawkami dla dużych chłopców.
Niestety, wielu ludzi skuszonych legendą pochopnie decyduje się na te pojazdy. Należy pamiętać, że nawet największemu z modeli - Grand Cherokee - wciąż bliżej do samochodów terenowych niż luksusowych limuzyn (chociażby w kwestii prowadzenia). Zwłaszcza mniejsze modele - Cherokee czy Wrangler niezbyt dobrze radzą sobie w normalnym ruchu, gdzie liczy się zwrotność, zdolność przyspieszania czy precyzja hamowania. Dopiero w ostatnich latach samochody Jeepa zostały ucywilizowane, tracą swój offroadowy charakter.
Auta Jeepa nie grzeszą też niezawodnością, zwłaszcza pojazdy wyprodukowane przed rokiem 2000 wymagają od właścicieli wzmożonej opieki serwisowej (mało który Jeep na rynku wtórnym jest w pełni sprawny). Niestety, chociaż z wiekiem poprawiono niezawodność, znacząco pogorszyła się jakość materiałów wykończeniowych. Dlatego właśnie decydując się na reprezentacyjnego SUVa za 100 tys. zł, we wnętrzu można spodziewać się plastików na poziomie Daewoo Lanosa...

Wybierz model

Przykładowe samochody

Skoda Wyprzedaż 2018
Jesteśmy też na Facebook Jesteśmy też na Google+ Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.