chceauto.pl
x
Porady i rynek

Fiat Tipo przebojem w Polsce

Redakcja ChceAuto.pl | 2017-06-18 | Opinie
Fiat Tipo przebojem w Polsce
Zobacz w katalogu
Fiat Tipo
Jak donosi instytut SAMAR, majowy ranking najpopularniejszych samochodów nabywanych w Polsce przez osoby prywatne przyniósł przetasowanie na samym szczycie listy - nowym bestsellerem został Fiat Tipo.

Fiat Tipo
Fiat Tipo
Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, co miesiąc publikuje listę Top50 nowych samochodów osobowych, które najczęściej rejestrują w kraju klienci indywidualni. Bazuje ona na danych pochodzących z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców CEPiK.

Według rankingu opublikowanego 9 czerwca, w maju polscy klienci zarejestrowali 994 egzemplarze Fiatów Tipo, plasując go na 6. pozycji w łącznym zestawieniu osobówek, za Skodą Octavią, Oplem Astrą, Skodą Fabią, Volkswagenem Golfem i Toyotą Auris.

Fiat Tipo
Fiat Tipo
Jednak w rankingu aut zakupionych przez osoby prywatne (wykluczono zakupy flotowe i indywidualne na firmę), Fiat Tipo z liczbą 503 zarejestrowanych sztuk wspiął się na sam szczyt Top50.

Największym atutem Fiata Tipo jest przystępna cena połączona z przyzwoitym wyposażeniem standardowym, stosunkowo obszernym wnętrzem oraz dużym bagażnikiem. Model ten można mieć już za 43 900 zł, a samochód w tej cenie będzie wyposażony m.in. w klimatyzację i radio UConnect z USB.

Fiat Tipo
Fiat Tipo
Nie bez znaczenia są zapewne również alternatywne do gotówki programy finansowania zakupu Fiata Tipo. To osób prywatnych skierowany jest m.in. Fiat Abonament, który umożliwia wynajem nowego samochodu na 11 lub 23 miesiące bez konieczności jego nabycia, zaciągania kredytu oraz ponoszenia kosztów eksploatacyjnych innych niż zakup paliwa czy płynu do spryskiwacza.

Finansowanie Abonamentu ma formę miesięcznego czynszu o stałej wysokości, a po zakończeniu umowy klient może wymienić pojazd na nowy, odkupić go lub zwrócić.

Samochód można nabyć również za pomocą kredytu czy leasingu.

Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

Fiat Tipo przebojem w Polsce - GALERIA ZDJĘĆ

Fiat Tipo przebojem w PolsceFiat Tipo przebojem w PolsceFiat Tipo przebojem w PolsceFiat Tipo przebojem w Polsce

Zobacz także

najczęściej poszukiwane

Jesteśmy też na Facebook Jesteśmy też na Google+ Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.