chceauto.pl
x
Wyprzedaż Ford 2018

Rover

Brytyjski Rover to już w zasadzie historia. Marka, która założona została jeszcze w 1904 roku, po wielu perypetiach i zmianach właścicieli, ostatecznie przestała istnieć w 2005 roku. Obecnie prawa do nazwy Rover posiada indyjski koncern Tata, który jest również właścicielem marek Jaguar i Land Rover.
Najpopularniejsze na rynku modele Rovera pochodzą z dwóch „epok”. Pierwsza (mniejsze pojazdy serii 200 i 400) obejmuje czasy, gdy firma związana była strategicznym sojuszem z japońską Hondą. Druga, z której wywodzi się popularny model klasy średniej - 75 - to czasy współpracy Anglików z BMW. W zamyśle Brytyjczyków auta Rovera miały być stylowymi konkurentami dla Mercedesa, BMW czy Volvo, jednak nigdy nie udało im się zdobyć podobnego prestiżu.
Nie zmienia to jednak faktu, że Rovery to wciąż dość prestiżowe i wygodne samochody. Problemem może się jednak okazać dostępność części zamiennych.

Wybierz model

Przykładowe samochody

Skoda Wyprzedaż 2018
Jesteśmy też na Facebook Jesteśmy też na Google+ Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.