chceauto.pl
x
Habaj zgarnia wszystko!

Habaj zgarnia wszystko!

Porady i rynek
Redakcja ChceAuto.pl 2015-05-18 Opinie
Za nami 30. edycja Rajdu Karkonoskiego. Po zaciętej walce, zwycięzcą dwudniowych zmagań zostali Łukasz Habaj i Piotr Woś w Fordzie Fiesta R5! Poza wygraną w "regularnym ściganiu", załoga dopisała sobie 3 punkty za zwycięstwo w Power Stage, który odbył się w Jeleniej Górze.

Drugą lokatą może pochwalić się Bryan Bouffier, który po kilku latach nieobecności na naszych odcinkach, powrócił w wielkim stylu w Fordzie Fiesta Proto i wskoczył na 2. miejsce podium.

fot. Jacek Żurawski
fot. Jacek Żurawski
Tuż za nim, wolniejszy dokładnie o 1 sekundę (!), był Grzegorz Grzyb z Robertem Hundlą w Fieście R5. Trzecia pozycja w Rajdzie Karkonoskim pozwoliła utrzymać tej załodze prowadzenie w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Piękną walką popisał się również Maciej Oleksowicz wraz z Michałem Kuśnierzem w Fieście R5. Czwarte miejsce tej załogi jest jak najbardziej zasłużone, zdobyte piękną i emocjonującą walką z konkurentami.

Kolejne pozycje to Tomasz Kuchar / Daniel Dymurski (Ford Fiesta R5), następnie Maciej Rzeźnik i Przemysław Mazur (Ford Fiesta R5). Ostatni wśród "er piątek" był Tomasz Kasperczyk z Damianem Sytym.

fot. Jacek Żurawski
fot. Jacek Żurawski
Najszybszy w "ośce" okazał się Jan Chmielewski z Jackiem Nowczewskim w Citroenie DS3 R3T. Załoga Chmielewski / Nowaczewski zajęła jednocześnie 8. lokatę w "generalce" rajdu pokonują kilka aut z napędem AWD! Drugi w klasyfikacji aut przednionapędowych był Jakub Brzeziński i Bartłomiej Boba w Peugeocie 208 R2.

Klasa 4F to zwycięstwo załogi Górny / Cieślar w Fieście R2. Drugi stopień podium wywalczyła załoga Stalmach / Banach, a ostatni stopień podium zajęty został przez team Pietrzak / Kłos.

fot. Jacek Żurawski
fot. Jacek Żurawski
Bardzo niemiłym akcentem zakończył się odcinek nr 6, gdzie samochód załogi Radosław Typa / Daniel Siatkowski stanął w płomieniach. Pożar strawił całkowicie samochód i - co najgorsze - wywołał poparzenia twarzy kierowcy oraz rąk pilota! Załoga odwieziona została do szpitala specjalistycznego. Obrażenia nie były groźne i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy ich z powrotem na naszych oesach!

Zapraszamy do galerii zdjęć z dwóch dni walki na odcinkach.

Za miesiąc rusza kolejna runda RSMP. Tym razem zapraszamy w okolice Gdańska! Do zobaczenia na odcinkach!

Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

Habaj zgarnia wszystko! - GALERIA ZDJĘĆ

Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!Habaj zgarnia wszystko!

Zobacz także

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Hyundai i20 R5) zwyciężają na Dolnym Śląsku

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Hyundai i20 R5) zwyciężają na Dolnym Śląsku 2019-10-06

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Hyundai i20 R5) odnieśli zwycięstwo w 53. Rajdzie Dolnośląskim – Hotel Zieleniec, siódmej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2019. Jest to czwarte w karierze zwycięstwo francuskiego zawodnika w tym...
Rajd Rzeszowski w obiektywie ChceAuto.pl

Rajd Rzeszowski w obiektywie ChceAuto.pl 2018-08-13

Startujący z łotewską licencją Nikołaj Griazin i Jarosław Fedorow triumfowali na trasach 27. edycji Rajdu Rzeszowskiego. Drugie miejsce na podium zajął Grzegorz Grzyb, który został jednocześnie zwycięzcą kolejnej rundy RSMP.Tegoroczna edycja Rajdu...
44. Rajd Świdnicki-KRAUSE na zdjęciach

44. Rajd Świdnicki-KRAUSE na zdjęciach 2016-04-18

Grzegorz Grzyb z Robertem Hundlą fantastycznie rozpoczęli sezon Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i zdecydowanie zwyciężyli w 44. Rajdzie Świdnickim-KRAUSE. Załoga startująca Fordem Fiestą R5 od początku pokazywała wysoką...
Francuz szaleje!

Francuz szaleje! 2015-09-06

Rajdy, rajdy i po rajdzie. Właśnie zakończył się 61. Rajd Wisły, który w dniach 04-05 września 2015r. odbywał się w malowniczych rejonach Wisły, Istebnej i Ustronia. Od pierwszego odcinkach dało się zauważyć, że walka o pierwsze trzy miejsca w...
61. Rajd Wisły już w ten weekend!

61. Rajd Wisły już w ten weekend! 2015-09-01

Już w najbliższy weekend - tj. 4-5.09.2015r. - mamy przyjemnosć zaprosić wszystkich na 61. edycję Rajdu Wisły! Jak co roku "Wisła" gwarantuje mnóstwo emocji, zaciętą walkę, piękne, malownicze trasy i bardzo ciekawą listę zgłoszeń. W tym roku...
Bouffier zdobywa Rzeszów!

Bouffier zdobywa Rzeszów! 2015-08-09

Po dwóch dniach zaciętej walki na trasach Rajdu Rzeszowskiego (06-08.08.2015r.), zwyciezcą rajdu została załoga Bryan Bouffier / Thibault De La Haye jadąca samochodem Ford Fiesta Proto przygotowanym przez Stec RallyRent.Drugą pozycję zajęli Łukasz...
Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.