chceauto.pl
x

Ford Taurus

Taurus to średniej wielkości amerykańskie auto rodzinne, co w europejskim tłumaczeniu oznacza dużego czterodrzwiowego sedana. W konstrukcji znajdziemy jednak wiele \"cywilizowanych\" cech, jak chociażby napęd na przednią oś czy zawieszenie, które nadzwyczaj sprawnie radzi sobie z zakrętami. Auto traktować można jako alternatywę dla Forda Mondeo z benzynowymi jednostkami napędowymi. Pamiętać należy jedynie, że amerykańskie samochody nie zawsze radzą sobie z europejskim traktowaniem. Dłuższej jazdy z większą, autostradową prędkością nie wytrzymać może np skrzynia biegów. Części lepiej szukać w sklepach wyspecjalizowanych w obsłudze aut z USA, chociaż dostęp do podstawowych matriałów eksploatacyjnych jest całkiem dobry.

Zobacz także

Ambitny plan Forda. Koniec z Mondeo?

Ambitny plan Forda. Koniec z Mondeo? 2018-05-02

Nowy Focus to dla Forda model o strategicznym znaczeniu. Wraz z jego rynkowym debiutem z oferty producenta na amerykańskim rynku zniknąć ma kilka gorzej sprzedających się pojazdów.Władze koncernu zapowiadają, że w najbliższym czasie portfolio Forda w...

NAJCZĘŚCIEJ POSZUKIWANE

Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.