chceauto.pl
x
Volkswagen T-Cross

Ford seria F

Fordy serii F określane są mianem \"full size pickup\", co w europejskim rozumieniu oznacza... ciężarówkę. Seria F produkowana jest za Oceanem nieprzerwanie od 1948 roku, początkowo były to auta przeznaczone niemal wyłącznie dla farmerów. Również najnowsze generacje traktować należy w kategoriach ciężarówek, do europejskich standardów nie pasują gabaryty, kiepskie właściwości jezdne i ogromne zużycie paliwa. Samochód  należy traktować raczej jako zabawkę - np mobilną reklamę firmy. W codziennej eksploatacji okaże się bardzo drogi w utrzymaniu i kłopotliwy (kiepski skręt, słaby dostęp do części zamiennych).

Zobacz także

Bilans 2018 - blisko 96 mln samochodów!

Bilans 2018 - blisko 96 mln samochodów! 2019-02-03

Ponad 95,6 mln nowych aut osobowych trafiło na drogi całego świata w 2018 roku. Najchętniej kupowaną marką pozostaje Toyota.Branżowy serwis Focus2Move podsumował wyniki sprzedaży nowych samochodów (osobowe i lekkie dostawcze) w minionych dwunastu...
Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.