chceauto.pl
x

Daihatsu Rocky 1994

Oceny użytkowników5.0000/5. Głosy: 1
Ocena: 5/5
Głosy: 1.

Dostępne silniki

diesel

2.8 TD
Daihatsu Rocky to niewielki samochód terenowy produkowany od 1984 roku. W 1992 roku zakończono produkcję I generacji tego modelu i zaprezentowano generację II, która okazała się ostatnią. Produkcję Rocky zakończono w 2002 roku.
Rocky to prawdziwy offroadowiec. Samochód zbudowano na ramie i wyposażono w ręcznie dołączany napęd kół przedniej osi (tzw. part time). Auto nie było przeznaczone do jazdy po przyczepnej nawierzchni w trybie AWD. Wyposażenie jest spartańskie.
Daihatsu Rocky sprzedawano w kilku różnych wersjach nadwoziowych, z hardtopem i softopem oraz ze zwiększonym rozstawem osi i dachem metalowym. 
Oferta samochodów na rynku wtórnym jest mocno ograniczona. Większość dostępnych samochodów cierpi na problemy z rdzą, mechanicznie jest lepiej, ale warto pamiętać, że te samochody bardzo często były używane w terenie, więc tzw. pakiet startowy może być niemały i nietani. Dalej powinno być lepiej, a regularnie serwisowane auta powinny być bezawaryjne. Trzeba jednak pamiętać, że najmłodsze auta pochodzą z 2002 roku, a więc nie są to nowe samochody...

NAJCZĘŚCIEJ POSZUKIWANE

Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na
 YouTube RSS