chceauto.pl
x
Bouffier zdobywa Rzeszów!

Bouffier zdobywa Rzeszów!

Porady i rynek
Redakcja ChceAuto.pl 2015-08-09 Opinie
Po dwóch dniach zaciętej walki na trasach Rajdu Rzeszowskiego (06-08.08.2015r.), zwyciezcą rajdu została załoga Bryan Bouffier / Thibault De La Haye jadąca samochodem Ford Fiesta Proto przygotowanym przez Stec RallyRent.

Rajd Rzeszowski 2015
Rajd Rzeszowski 2015
Drugą pozycję zajęli Łukasz Habaj z Piotrem Woś ze stratą 7,4s do lidera. Ostatnie miejsce podium wywalczyła załoga Grzegorz Grzyb / Robert Hundla. Byłi to najwięksi pechowcy czołówki RSMP w tym rajdzie, ponieważ w pierwszym dniu imprezy, prowadzac w generalce, uszkodzili półoś w samochodzie i jechali 2 odcinki z awarią tracąc ponad 50s! Pomimo straty, w drugim dniu rajdu zdołali wskoczyć na podium po zaciętej walce z Tomkiem Kucharem i Danielem Dymurskim jadącymi Fordem Fiesta R5.

Kolejne pozycje zajęli Maciej Oleksowicz / Michał Kuśnierz, zwyciężcy Power Stage Nowy Świat, następnie Tomasz Kasperczyk / Damian Syty.
W klasyfkacji aut z napędem na jedną oś zwycięzcą została załoga Jan Chmielewski i Jacek Nowaczewski w aucie Citroen DS3 R3T, kolejne miejsca to duet Dariusz Poloński i Grzegorz Dobosz oraz Grzegorz Musz i Bogusław Browiński.

Rajd Rzeszowski 2015
Rajd Rzeszowski 2015
W klasie 2N zwyciężył tajwański duet Yein/Yu Hsieh (Subaru Impreza STI. Rywalizację w klasie 4F wygrał Suchorzebski przed Strychalskim i Biegunem. Kolejna klasa to HR3 - tutaj najszybszy okazał się Pluta, drugie miejsce wywalczone zostało przez Winczaszka, trzeci był Sidor. Klasa 4N zdobyta została przez Knopta przed Paliderem i Krysiakiem, natomiast HR4 Fizia przed Kozłowskim i Rawskim.

Pierwsza cześć sezonu za nami. Zgodnie z regulaminem RSMP 2015r. - by uzyskać klsyfikację generalną - odejmujemy w chwili obecnej jeden rajd i sumujemy punkty za 3 pozostałe. Po czwartej rundzie RSMP liderami Mistrzostw zostaje załoga Bryan Bouffier / Thibault De La Haye z dorobkiem 69pkt., drugie miejsce - Łukasz Habaj z Piotrem Woś i 66pkt. Na ostatnią pozycje na podium, po awarii na Rajdzie Rzeszowskim, spada załoga Grzegorz Grzyb / Robert Hundla, posiadająca 63pkt.

Rajd Rzeszowski 2015
Rajd Rzeszowski 2015
Druga część sezonu zapowiada się bardzo emocjonująco ze względu na niewielkie różnice w punktacji klasyfikacji generalnej. Już za niecały miesiąc rajdowcy spotkają się w Wiśle i będą walczyć o kolejne, bardzo cenne punkty do klasfikacji końcowej Mistrzostw Polski.

Zapraszamy do galerii zdjęć z dwóch dni zacietej walki na trasach wokół Rzeszowa!

Do zobaczenia na odcinkach!


Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

Bouffier zdobywa Rzeszów! - GALERIA ZDJĘĆ

Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!Bouffier zdobywa Rzeszów!

Zobacz także

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Hyundai i20 R5) zwyciężają na Dolnym Śląsku

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Hyundai i20 R5) zwyciężają na Dolnym Śląsku 2019-10-06

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Hyundai i20 R5) odnieśli zwycięstwo w 53. Rajdzie Dolnośląskim – Hotel Zieleniec, siódmej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2019. Jest to czwarte w karierze zwycięstwo francuskiego zawodnika w tym...
Rajd Rzeszowski w obiektywie ChceAuto.pl

Rajd Rzeszowski w obiektywie ChceAuto.pl 2018-08-13

Startujący z łotewską licencją Nikołaj Griazin i Jarosław Fedorow triumfowali na trasach 27. edycji Rajdu Rzeszowskiego. Drugie miejsce na podium zajął Grzegorz Grzyb, który został jednocześnie zwycięzcą kolejnej rundy RSMP.Tegoroczna edycja Rajdu...
44. Rajd Świdnicki-KRAUSE na zdjęciach

44. Rajd Świdnicki-KRAUSE na zdjęciach 2016-04-18

Grzegorz Grzyb z Robertem Hundlą fantastycznie rozpoczęli sezon Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i zdecydowanie zwyciężyli w 44. Rajdzie Świdnickim-KRAUSE. Załoga startująca Fordem Fiestą R5 od początku pokazywała wysoką...
Francuz szaleje!

Francuz szaleje! 2015-09-06

Rajdy, rajdy i po rajdzie. Właśnie zakończył się 61. Rajd Wisły, który w dniach 04-05 września 2015r. odbywał się w malowniczych rejonach Wisły, Istebnej i Ustronia. Od pierwszego odcinkach dało się zauważyć, że walka o pierwsze trzy miejsca w...
61. Rajd Wisły już w ten weekend!

61. Rajd Wisły już w ten weekend! 2015-09-01

Już w najbliższy weekend - tj. 4-5.09.2015r. - mamy przyjemnosć zaprosić wszystkich na 61. edycję Rajdu Wisły! Jak co roku "Wisła" gwarantuje mnóstwo emocji, zaciętą walkę, piękne, malownicze trasy i bardzo ciekawą listę zgłoszeń. W tym roku...
24. Rajd Rzeszowski na start

24. Rajd Rzeszowski na start 2015-08-04

Już w najbliższy czwartek tj. 06.08.2015 r. zapraszamy wszystkich kibiców rajdowych do Rzeszowa, wokół kórego jak co roku odbywa się jedna z najciekawszych rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W tym roku już po raz 24 cała czołówka RSMP...
Jesteśmy też na Facebook Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.