chceauto.pl
x
Advertisement
Porady i rynek

BMW Concept M8 Gran Coupe

Redakcja ChceAuto.pl | 2018-03-12 | Opinie
BMW Concept M8 Gran Coupe
Zobacz w katalogu
BMW 8
BMW przygotowuje się do powrotu serii 8. Niemcy na razie testują rynek, pokazując kolejne prototypy.

BMW Concept M8 Gran Coupe
BMW Concept M8 Gran Coupe
W maju ubiegłego roku na Concorso d’Eleganza Villa d’Este pokazali całkiem ładne coupe o tej nazwie, natomiast na tegorocznym salonie w Genewie zadebiutował samochód z czterodrzwiowym nadwoziem o nazwie BMW Concept M8 Gran Coupe. I wygląda na to, że to właśnie taka wersja nadwoziowa jest bliżej produkcji.

BMW Concept M8 Gran Coupe
BMW Concept M8 Gran Coupe
BMW Concept M8 Gran Coupe cechuje się dużym rozstawem osi i długą maską. Linia dachu, typowo dla samochodów z segmentu gran coupe, opada delikatnie, dążąc do nadania pojazdowi sylwetki typowej dla aut coupe i ukrycia drugiej pary drzwi.

Ponieważ mamy do czynienia z modelem oznaczonym literą M, auto otrzymało duży spojler na klapie bagażnika oraz przedni zderzak o agresywnym kształcie, z dużymi wlotami powietrza. Z tyłu w oczy rzuca się sporych rozmiarów dyfuzor oraz dwie podwójne końcówki układu wydechowego. To wszystko zdradza nietuzinkowe osiągi.

BMW Concept M8 Gran Coupe
BMW Concept M8 Gran Coupe
Żadnych danych technicznych BMW M8 Gran Coupe producent jeszcze nie ujawnił. Zdradził jednak, że BMW 8 Gran Coupe, również jako M8 Gran Coupe w wersji produkcyjnej zadebiutuje w przyszłym roku.

Samochód otrzyma więc czterodrzwiowe nadwozie, a na rynku przyjdzie mu rywalizować m.in. z Porsche Panamerą, Audi A7 (RS7) Sportback czy Mercedesem-AMGT 4-Door Coupe, który debiutował właśnie na tegorocznym salonie genewskim.

BMW Concept M8 Gran Coupe na wideo:Opinie i komentarze na temat artykułu

comments powered by Disqus

BMW Concept M8 Gran Coupe - GALERIA ZDJĘĆ

BMW Concept M8 Gran CoupeBMW Concept M8 Gran CoupeBMW Concept M8 Gran CoupeBMW Concept M8 Gran CoupeBMW Concept M8 Gran CoupeBMW Concept M8 Gran CoupeBMW Concept M8 Gran CoupeBMW Concept M8 Gran Coupe

Zobacz także

najczęściej poszukiwane

Jesteśmy też na Facebook Jesteśmy też na Google+ Nasz kanał na
 YouTube RSS
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.